Наші заклади
Гостьова
Шановні Друзі!!! Ми відкриті та чекаємо на зустріч з Вами та на Ваші зауваження ! * Обязательно
Имя *
E-mail
Сайт
Текст *
Защита от спама. *
Вводите пожалуйста комбинации букв или цифр в текстовое поле перед отправкой записи в гостевую книгу
Олеся
21.10.2013 17:07

Долгое время хожу к Вам на бизнес-ланчи! Все нравилось. Но, думаю, удерживая цену в 38 грн., у Вас начало страдать качество ((( . Повысьте цену лучше, но качество держите на уровне, ну и выходы блюд тоже не стоит уменьшать;))). Не думаю, что мы перестанем ходить, если немного увеличится стоимость, но, однозначно перестанем ходить, если не вернется прежнее качество блюд!

АДМІН:

Шановна Олеся, дякую за приємні слова та за критику в нашу адресу яка говорить про те, що ми Вам не байдужі! Чесно кажучи трохи здивований так як щодня куштуємо та дегустуємо ланчі до приходу гостей, але обіцяємо, що будемо ретельніше та якісніше підходити до питання якості страв!

Ольга
18.10.2013 12:06

Хорошее место!!! Все очень понравилось, обслуживание супер,меню - вкусное )) Но единственный минус - это туалет - "не очень" чистый

АДМІН:

Пані Олю доброго дня! Дякуємо за приємні відгуки! Дійсно соромно за такий прикрий епізод в нашому закладі. Я сподіваюсь дійсно епізод...Нам здавалося, що ми сумлінно слідкуємо за чистотою, але виходить нам це здавалось...Ще раз вибачте, обіцяю, Ольго, туалет найближчим часом стане еталоном чистоти!

Ростислав
02.10.2013 14:44

Чудове оновлення сайту! Вітаю!

АДМІН:

Дякую Ростиславе! Ви наш найоб`єктивніший критерій!